Cum sa am succes?

Discuții intre modelele de videochat
Aida

Cum sa am succes?

Mesajde Aida » Mie Mar 21, 2018 4:31 pm

Nu stiu ce sa anume trebuie sa fac si ce fel de atitudine trebuie sa iau atunci cand intru in privat?de fiecare data sau cel putin aproape de fiecare data atunci cand intra un membru in privat incerc sa i-au eu prima initiativa,il intreb ce face,incerc sa ma bag inseama cu el m-ai intai si sa purtam o conversatie ,dar degeaba pentru ca nu sta m-ai mult de maxim un min si pleaca.Probabil din cauza ca eu ma agit foarte tare atunci cand cineva intra in privat si ma dezbrac foarte repede... iar apoi ma apuc repede de treaba si de acea am privaturi atat de scurte?incerc sa dau tot ce este mai bun din mine,nu stiu ce fel de poziti sa m-ai inventez pentru am prelungi privatul?Poate i-mi dati vr-o idee.Am m-ai avut si privaturi de 10 min dar m-ai rar.Si atunci cand sunt in free chat incerc sa nu stau degeaba,dansez ma pun in diferite poziti ,asta pentru ai atrage in privat si pentru a nu se plictisi si sa raman cu camera de chat goala.Poate ca este ceva in neregula in toate aceste lucruri si de care eu nu i-mi dau seama.Voi ce credeti? :cry:

Sore

Re: Cum sa am succes?

Mesajde Sore » Sâm Apr 21, 2018 6:57 pm

In primul rand atunci cand intri intr-un show privat cu un membru ar trebui sa fi mai calma si sa nu te mai agiti atat de tare.Acesta poate fi motivul principal din care membrii ies atat de repede din privat.Iar in al doilea rand ar trebui sa-i lasi pe ei sa ia initiativa,tu va trebui sa-i atragi prin tot felul de tinute si costumati speciale si prin miscari lente si senzuale,si sa ai o atitudine pozitiva indiferent de situatie sa fi cu zambetul mereu pe buze.Pentru ca daca esti trista,abatuta,si mahnita din cauza ca n-uti merge.I-ti va merge din rau in mai rau.Si pentru a atrage mai multi membrii in privat va trebui sa nu arat totul in free sa lasi putin mister pentru privat.Iar in privat sa folosesti tinute diferite fata de cele din free cum ar fi lenjerie intima din piele,costumele din dantela,body-uri,tocuri,ulei de corp si foarte multe jucari de forme si marimi diferite.Fi pozitiva,calma si creativa si cu aceste lucruri nu vei da gres niciodata.Succes :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”