Videochatul in zilele delicate

Discuții intre modelele de videochat
Aida

Videochatul in zilele delicate

Mesajde Aida » Joi Mar 22, 2018 1:44 pm

Buna.Am si eu o intrebare dar tot odata si o curiozitate pentru modelele de videochat.Voi ce faceti in zilele acelea delicate ale luni?eu una imi iau pauza pentru ca mi se pare ceva anormal sa intru in acele zile si nu stiu daca se permite asa ceva?ce fel de explicatie gasiti membrilor,ce anume spuneti ca faceti in fiecare luna atunci cand lipsiti?
:roll:

Sore

Re: Videochatul in zilele delicate

Mesajde Sore » Sâm Apr 21, 2018 5:18 pm

In zilele acelea delicate eu iau pauza. Este ceva pur feminin si tine foarte mult de igiena intima si nu cred ca as putea sa fac acest lucru vreo data. Este destul de neplacut si incomod plus ca in acele zile nu sunt bine dispusa si decat sa intru asa fara nici-o pofta de viata mai bine nu intru. Dar fiecare este liber sa aleaga si sa faca ce vrea. Mi-e personal nu mi se pare ok. Si cand lipsesc in acele zile, le dau explicati membrilor doar daca ma intreaba de ce am lipsit iar atunci nu le spun adevaratul motiv.

Anamaria4

Mesajde Anamaria4 » Vin Feb 08, 2019 4:45 pm

Buna. Mie una nici prin cap nu mi-a trecut o asemenea intrebare,dar categoric nu intru si nu as intra in acele zile indifereni de situatie poate sa mi se ofere si 100.0000 de euro ca tot nu as intra online. Mi se pare ceva dezgustator si jenant :oops:

Anonim1111

Mesajde Anonim1111 » Vin Feb 22, 2019 11:19 am

Poti folosi un ob si bagi si ata inauntru cat sa nu se vada , show uri fara toys fara fingering .. sau poti face fake fingering daca stii cum.. soft strip.. tease.. pe mine ma tine 7 zile .. nu pot lipsi in fiecare luna cate o saptamana de la munca... cu ob nu stie nimeni ca esti in acele zile totul e curat si la locul lui

Valeria

Mesajde Valeria » Joi Feb 28, 2019 4:37 pm

Buna. Da si varianta cu ob este foarte buna doar ca in primele 2 zile am dureri ingrozitore si nu ma simt prea bine. Aceasta varianta este buna pentru modelele care le tin mai mult dar pe mine ma tine vre-o 3 zile maxim asa ca nu cred ca ar fi o problema daca as lipsi 3 zile pe luna? :roll:

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”