O mica prezentare

Discuții intre modelele de videochat
Bianca

Re: O mica prezentare

Mesajde Bianca » Mar Feb 12, 2019 6:52 pm

Salutare fetelor, Sunt Bianca si am 32 de ani practic videochatul de 1an. Pasiunile mele sunt serialele imi plac foarte mult in special cele de dragoste,muzica iar din cand in cand imi place sa mai ascult muzica rok nu stiu un istori al acestui gen. Ascult Doors,Purple,Zeppelin. Mi-a parut bine sa va cunosc si sa impartasesc cu voi micile probleme intalnite in cariera mea de model. ;)

David

Mesajde David » Lun Feb 18, 2019 1:58 pm

Salutare David sunt si am 37 de ani. Sunt membru de doar cateva zile si nu cunosc foarte multe despre postura unui membru in acest domeniu de aceea am intrat pe acest forum pentru a afla cat mai multe noutati. Sunt pasionat de motocilcism si tenis de camp. O zi faina tuturor.

Marina

Mesajde Marina » Lun Feb 18, 2019 2:49 pm

Buna fetelor, Ma numesc Marina si am 22 de ani fac videochat de 2 ani si sunt tare multumita de acest serviciu. Pasiunile pe care eu le am sunt, in primul rand marea mea pasiune este cea pentru performanta pentru ca imi doresc foarte mult sa fac performanta in acest domeniu si sa nu ma multumesc doar cu putinul pe care il am,natura imi place sa petrec foarte mult timp in natura fiind inconjurata de florii si tot ce tine de natura. :)

Felix

Mesajde Felix » Lun Feb 18, 2019 4:35 pm

Va Salut. Sunt Felix si am 30 ani. Da sunt barbat si vreau sa imi fac cont de model poate reusesc sa strang si eu ceva bani stiu ca daca sunt barbat va fi mai greu dar totusi am o speranta poate reusesc plus ca am un avantaj fizicul ;) Sunt pasionat de fotbal ba chiar a fost o perioada cand am vrut sa profesez in acest domeniu dar am renuntat.

Tatiana

Mesajde Tatiana » Vin Feb 22, 2019 4:32 pm

Buna sunt Tatiana, am 36 ani si profesez in domeniul videochatului nici mai mult nici mai putin de 10 ani impliniti chiar acum cateva zile. Avand in vedere ca lucrez de atata timp ca mode nu pot spune ca le stiu pe toate intodeauna este ceva de invatat pentru a te mentine in topul preferintelor membrilor. De acea ma aflu aici pentru a invata lucruri noi dar si pentru a da sfaturi modelelor la inceput de cariera. Pasiunea pe care eu o am este de a colectiona diferite lucruri cum ar fi pantofi,genti,parfumuri,etc... :)

Rozaliax

Mesajde Rozaliax » Lun Feb 25, 2019 4:35 pm

Buna dragele mele colege. Ma numesc Rozalia si am 28 de ani practic videochatul de aproximativ 2 ani. Sunt pasionata ca oricare fata de makeup,cumparaturi,haine,si tot ce tine de imaginea mea pentru ca imi place sa arat bine indiferent de situatie,mai i-mi plac foarte mult filmele romantice.

Vera

Mesajde Vera » Mie Feb 27, 2019 4:31 pm

Buna fetelor. Era sa si uit sa ma prezint, sunt Vera am 32 ani si sunt model de 3 ani. Pasiunile mele sunt, imi plac dansurile moderne,si ador desenul imi place foarte mult sa desenez ma relaxeaza si imi da o stare de bine. :)

Cristina

Mesajde Cristina » Mie Feb 27, 2019 7:38 pm

Ziua buna tuturor. Ma numesc Cristina am 20 ani si fac videochat de 1 an. Sunt pasionata de tot ce inseamna domeniul cosmetic imi place sa realizez diferite coafuri,sa fac make-up,manichiura,pedichiura etc... Si iubesc foarte mult animalele. :)

Valeria

Mesajde Valeria » Joi Feb 28, 2019 2:11 pm

Buna. Sunt Valeria am 19 ani si fac videochat de 1 an. Pasiunile mele sunt gatitul,sportul,somnul aceste 3 lucruri se combina foarte bine intre ele pentru un stil de viata sanatos. Asta pentru ca marea mea pasiune este felul in care arat si pentru ca imi place sa arat bine promovand modul de viata sanatos.

Sandra268

Mesajde Sandra268 » Mar Mar 05, 2019 3:50 pm

Buna ma numesc Sandra si am 23 ani lucrez in videochat de 3 ani. Marea mea pasiune pe care o am este dragostea pentru animale imi plac tare mult si fac tot ce pot pentru a ajuta pe cele neajutorate sau abandonate. Sunt o fire mai sensibila si foarte emotiva. Va pup :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”