Atunci cand decizi sa devi indempndenta.

Discuții intre modelele de videochat
Oana

Atunci cand decizi sa devi indempndenta.

Mesajde Oana » Joi Mai 02, 2019 7:46 pm

Buna. Am un mic sfat pentru fetele care viziteaza acest forum care nu sunt inca modele de videocvhat si nu sunt inca convinse ca tot ceea ce se vorbeste despre acest job este total adevarat. Am sa va dau pe mine exemplu. La varsta de 18 ani dupa terminarea liceului m-am angajat in mai multe domeni cum ar fi secretara sau vanzatoare la o firma pentru pantofi de firma,etc.. In decurs de 7 ani am avut foarte multe joburi dar abia imi ajungeau bani pana la urmatorul salariu in care plateam doar strictul necesar,chiria,intretinere,etc.. Pana cand m-am apucat de videochat si lucrez in acest domeniu de 3 ani in momentul acesta am avut o absenta de 6 luni din motive personale. Dar ce vreau sa va spun este ca in acesti 3 ani am reusit sa imi cumpar o masina,sa imi permite haine de firma,vacante la care visam,iar in curand as vrea sa achizitionez un apartament. Va doresc succes si sa aveti incredere in voi. ;)

Cornelia

Re: Atunci cand decizi sa devi indempndenta.

Mesajde Cornelia » Mar Iun 18, 2019 6:16 pm

Buna. Eu dintodeauna am fost o fire mai rebela si nu mi-a placut niciodata sa depind de nimeni inca de la o varsta frageda am plecat de acasa lucru pentru care primul job a fost la varsta de 14 ani. Acum lucrez in videochat si am castiguri bune nu pot sa spun ca foarte bune dar banuti pe care i-am castigat am reusit sa imi ajut familia pentru ca imi doream foarte mult,am achizitionat cateva bijuteri iar tot ce am castigat pana in acest moment am investit in propria persoana.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”