Cat de importanta este manichiura in acest domeniu.

Discuții intre modelele de videochat
Sandra268

Cat de importanta este manichiura in acest domeniu.

Mesajde Sandra268 » Mar Mai 07, 2019 3:05 pm

Buna fetele. Mainile si unghile sunt cartea de vizita a fie careia dintre noi asa cum acordam o importanta deosebita parului,tenului,make-up-ului sau felului in care ne imbracam acelasi lucru va trebui sa procedam si cu unghile noastre care ne definesc feminitatea. Unghile noastre sunt in centrul atentiei atunci cand tastam,te mangai sau trimiti pupici interlocutorilor tai. Aspectul mainilor si a unghilor spune foarte multe lucruri despre personalitatea ta. Eu prefer unghile rosii imi place foarte mult aceasta culoare si consider ca mi se potriveste cel mai bine. Voi pentru ce fel de manichiura optati?

Carmen

Re: Cat de importanta este manichiura in acest domeniu.

Mesajde Carmen » Lun Iun 17, 2019 6:32 pm

Buna. Nu sut adepta unghilor cu gel si foarte lungi de regula imi las unghia naturala sa creasca iar apoi imi aplic oja semi-permanenta atat pe unghile de la maini cat si cele de la picioare. Imi fac intodeauna un french care se potriveste absolut orice tinuta. Manichiura frantuzeasca va fi mereu la moda se potriveste absolut tuturor femeilor indiferent de varsta si statut social.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”