Ma puteti ajuta cu un sfat despre aceste site-uri?

Discuții intre modelele de videochat
Sandra268

Ma puteti ajuta cu un sfat despre aceste site-uri?

Mesajde Sandra268 » Mar Mai 07, 2019 3:52 pm

Buna. Am o nedumerire in legatura cu site-ul LiveJasmin mai bine de doua saptamani am inceput sa lucrez pe acest site de acasa in urma zvonurilor pecum ca, ar fi cel mai bun site si ca oricine foate face bani frumosi pe el. Dar din pacate mie nu imi merge absolut de loc acest site si nu stiu care este problema si cum alte persoane reusesc sa castige lunar sume atat de mari? Pana sa intru pe acest site am lucrat pe Chaturbate iar acolo castigam 1000 poate chiar mai bine. Ma ajuta cineva cu un sfat? Multumesc

Carmen

Re: Ma puteti ajuta cu un sfat despre aceste site-uri?

Mesajde Carmen » Lun Iun 17, 2019 5:19 pm

Buna. LJ este un site foarte bun si se castiga foarte bine. Ideea este ca trebuie sa ai foarte mare rabdare sa te comporti cat mai natural pentru ca membri simt acest lucru. Pe LiveJasmin trebui sa castigi membri fideli pentru a intra in privat si pentru a avea castiguri iar acest lucru necesita o implicare foarte mare din partea ta. Trebuie sa ai un decor specific acestui gen de site,tinute spectaculoase,sa vorbesti fluent engleza si rabdare atfel vei da cu piciorul unui site extrem de bun din care poti avea castiguri fabuloase. Chaturbate este un site foarte bun dar este mult mai simplu de folosit nu are atat de multe pretenti precum LJ. ;)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”