Cele mai intalnite fetish-uri la membri?

Discuții intre modelele de videochat
Sandra268

Cele mai intalnite fetish-uri la membri?

Mesajde Sandra268 » Mar Mai 07, 2019 4:39 pm

Buna. Am sa va enumer cateva fetish-uri ale membilor pe care eu personal le am intalnit si care sunt cele mai comune.
Smoking fetish. Desi fumez ocazional intodeauna am un pachet de tigari in camera deoarece am intalnit o multime de membri care sunt inebuniti pentru a ma pune sa fumez.
Feet. Inca un fetish foarte des intalnit pe care membri mi-l cere foarte des este sa arat picioarele,talpile asa ca este bine ca oricine sa aiba o pedichiura impecabila si picioarele ingrite, eu am fost foarte des complimentata pentru acest lucru si le au placut foarte mult picioarele mele find foarte micute si purtand 35 la incaltaminte.
Membrii care le plac sa fie dominati. Sunt o multime de membri carora le place sa fie dominati.
Puteti adauga in continuarea listei fetish-uri intalnite de voi.

Carmen

Re: Cele mai intalnite fetish-uri la membri?

Mesajde Carmen » Lun Iun 17, 2019 3:59 pm

Buna. Cel mai des fetish pe care eu personal l-am intalnit a fost a fost cel in care membri doreau sa dansez sau sa fac striptis un fetish foarte des intalnit si foarte placut atat pentru membru cat si pentru model. ;)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”