Simpitatea este cheia frumuseti.

Discuții intre modelele de videochat
ARIANA55

Simpitatea este cheia frumuseti.

Mesajde ARIANA55 » Mar Mai 14, 2019 4:49 pm

Hello. Ca orice femeie mi-am dorit din todeauna sa arat bine si sa fiu frumoasa. Vreau sa va marturisesc ca am fost mereu compexata de faptul ca nu am sani atat de mari pe cat mi as dori iar acest lucru m-a facut sa nu am incredere depina in mine. Ba chiar intr-un timp am ajuns la ideea ca o marire de sanii m-ar face sa ma simt bine in pielea mea lucru care nu sa intampat . Cu ceva timp in urma operatile estetice erau foarte rare si foarte rar vedeai femei siliconate sau cu tot felul de imbunatatiri iar acum este exact opusul al acestui lucru foarte rar mai vezi femei naturale care sa reprezinte adevarata frumusete feminina prin naturalete si simplitate.

Sabina

Re: Simpitatea este cheia frumuseti.

Mesajde Sabina » Joi Mai 23, 2019 6:18 pm

Buna. Parerea mea este ca,daca esti o persoana complexata si nu iti place ceva la tine poti recurge si la operati estetice pentru ca lucrul acesta te va face sa ai mai multa incredere in tine si se va vedea. Bineinteles ca naturaletea este cel mai frumos lucru dar asta atunci cand nu ai complexe. ;)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”