Ce fantezi au membrilori vostri fideli.

Discuții intre modelele de videochat
ARIANA55

Ce fantezi au membrilori vostri fideli.

Mesajde ARIANA55 » Mar Mai 14, 2019 5:25 pm

Hello. Barbati au foarte multe fantezi atunci cand vine vorba de viata lor intima iar atunci cand le adresezi astfel de intrebari cu referire la acest subiect sunt surprinzator de sinceri.
Trebuie doar sa afli ce fantezi au membri si sa le pui in practica pentru a i satisface si pentru a avea castiguri garantate. O fantezie pe care un membru fidel o avea si pe care mi-a dezvaluit-o a fost sa faca dragose cu doua femei odata. Asa ca am invitat o prietena la mine in camera si am facut un show privat din care am avut mult de castigat. Spuneti o fantezie a membrilor pe care si voi ati intalnit-o.

Sabina

Re: Ce fantezi au membrilori vostri fideli.

Mesajde Sabina » Joi Mai 23, 2019 5:59 pm

Buna. Fantezile barbatilor sunt impartite in doua categori cele care fac parte din categoria normalitate si sunt cel mai des intalnite iar cele mai rar sunt cele din categoria ciudateni. Absolut toti barbati au fantezi iar pentru a le satisface fantezile trebuie sa faca parte din categoria normalitate. Nu as putea sa-i satisfac o fantezie unui membru care mie mi-ar parea ciudata.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”