Site-uri care au doar privat

Discuții generale despre videochat
Rahela

Site-uri care au doar privat

Mesajde Rahela » Lun Feb 05, 2018 1:30 pm

M-ar interesa si pe mine cateva site-uri care folosesc doar privat direct cum este extasy..as vrea sa m-ai incerc si alte genuri de site-uri cum sunt acestea cu privat direct in care nu se foloseste free-ul dar problema este ca nu cunosc foarte multe inafara de cel mentionat m-ai sus, as vrea cateva exemple din aceasta categorie,pentru ca as vrea sa incerc si atceva in afara de cele free.Dar nu stiu cat de trafic si cat de bune sunt?

Narcisa

Re: Site-uri care au doar privat

Mesajde Narcisa » Vin Feb 09, 2018 1:09 pm

Buna.Eu m-ai intru si pe LiveJasmine si ImLive care sunt site-uri in care se foloseste doar privat show,Care dupa parerea mea sunt site-uri de top pe care se castiga foarte multi bani si care are un trafic foarte mare,datorita faptului ca sunt site-uri de genul Glamour si se axeaza doar pe privat show iar in free chat nu este permis sa arati absolut nimic,totul se axeaza doar pe conversati in free :roll:

Lucia5

Mesajde Lucia5 » Vin Mar 08, 2019 5:33 pm

Singurul site de privat pe care intru si pe care pot spune ca merge este LiveJasmin dar in general prefer site-urile normale care au si free si privat sunt mult mai comode si nu au atat de multe reguli. :)

Sabina

Mesajde Sabina » Joi Iul 25, 2019 5:20 pm

Salutare. Eu sunt fan Chaturbate si BongaCams. Cele care se axeaza strict pe show-uri in privat mi se par foarte complicate si au foarte multe reguli. Pe cand cele care se axeaza pe free chat nu au atat de multe reguli si iti permit mai multe lucruri. Cel mai bun site pentru mine a fost BongaCams acesta este site-ul meu de suflet pe care am facut primi banuti din videochat si pe care am reusit sa strang un numar record de membri fideli.

Dorina

Mesajde Dorina » Lun Iul 29, 2019 1:20 pm

Heloo. Din site-urile care folosesc doar privat aleg LiveJasmin. Am un an jumate de cand sunt model de videochat iar de 1 an de cand am un program stabil pe acest site si intru online de trei ori pe saptamana in decursul orelor 20-03 atunci are un trafic extrem de mare si de fiecare data reusesc sa depasesc suma de 200 dolari. Pe LiveJasmin se fac foarte multi bani daca cunosti regulile acestui site si esti un model desavarsit.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”