Site-uri care au doar privat

Discuții generale despre videochat
Rahela

Site-uri care au doar privat

Mesajde Rahela » Lun Feb 05, 2018 1:30 pm

M-ar interesa si pe mine cateva site-uri care folosesc doar privat direct cum este extasy..as vrea sa m-ai incerc si alte genuri de site-uri cum sunt acestea cu privat direct in care nu se foloseste free-ul dar problema este ca nu cunosc foarte multe inafara de cel mentionat m-ai sus, as vrea cateva exemple din aceasta categorie,pentru ca as vrea sa incerc si atceva in afara de cele free.Dar nu stiu cat de trafic si cat de bune sunt?

Narcisa

Re: Site-uri care au doar privat

Mesajde Narcisa » Vin Feb 09, 2018 1:09 pm

Buna.Eu m-ai intru si pe LiveJasmine si ImLive care sunt site-uri in care se foloseste doar privat show,Care dupa parerea mea sunt site-uri de top pe care se castiga foarte multi bani si care are un trafic foarte mare,datorita faptului ca sunt site-uri de genul Glamour si se axeaza doar pe privat show iar in free chat nu este permis sa arati absolut nimic,totul se axeaza doar pe conversati in free :roll:

Lucia5

Re: Site-uri care au doar privat

Mesajde Lucia5 » Vin Mar 08, 2019 5:33 pm

Singurul site de privat pe care intru si pe care pot spune ca merge este LiveJasmin dar in general prefer site-urile normale care au si free si privat sunt mult mai comode si nu au atat de multe reguli. :)

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”