Inactivitatea de pe site-uri?

Discuții generale despre videochat
Adelina

Inactivitatea de pe site-uri?

Mesajde Adelina » Mie Feb 14, 2018 2:18 pm

Buna.As vrea sa stiu la interval de cat timp se poate inchide conturile de pe siteur-ile de videochat pentru inactivitate?Daca intru o singura data pe saptamana exista riscul sa mi se dezactiveze contul?As vrea sa mi iau o vacanta in vara care va dura vre-o 2luni.Pe mine m-ar interesa m-ai mult LiveJasmine,Bonga,Chaturbate.Si care sunt site-urile care permit inactivitatea pe o durata m-ai mare de timp fara sa existe probleme?Iar in caz ca mi se dezactiveza contul il pot reactiva din nou?

Irina

Re: Inactivitatea de pe site-uri?

Mesajde Irina » Sâm Feb 24, 2018 2:27 pm

Din cate stiu eu site-urile de videochat nu se inchid asa de repede pentru inactivitate,poti sta chiar si 3luni fara sa intri deloc deloc online iar dupa ce depasesti acele 3luni iti poti face o actualizare de date si contul se reactiveaza din nou,nici un site nu poate fi inchis indiferent cat de mult ai lipsi.Daca it ei vacanta nu este absolut niciun fel de problema poti sta linistita,totul se rezolva atata timp cat nu incalci nici un termen inclus de acele site-uri. :P

Ilinca

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 7:39 pm

Buna. Videochatul este o meserie ca oricare alta,dar este bine ca atunci cand iti iei rolul in serios sa il duci pana la capat sunt de acord sa iti iei o mica vacanta de o saptamana nu ar avea ce sa se intample dar mai mult de atat nu sunt de acord nu pentru ca,ar putea sa mi se inchida contul pentru ca atata timp cat nu incalc regulile nu ar avea de ce sa imi inchida contul ci pentru ca imi va fi foarte greu sa ma acomodez din nou cu programul si foarte multi membri ma vor da uitari :roll:

Narcisa

Mesajde Narcisa » Mie Iul 24, 2019 3:54 pm

Buna. O absenta foarte mare am avut si eu din cauza unor probleme de sanatate iar atunci cand am revenit din nou pe site ca model am facut actualizare de date pentru a continua. Insa problema cea mare si cea mai grava as putea spune a fost ca membri nu ma mai cunosteau si mia fost extrem.. de greu sa ma integrez a fost ca si cand atunci as fi intrat pentru prima data si a trebuit sa o iau cu inceputul de la fidelizarea membrilor pana la o foarte mare rabdare.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”