Videochat de pe telefon?

Discuții generale despre videochat
Adelina

Videochat de pe telefon?

Mesajde Adelina » Mie Feb 14, 2018 3:32 pm

Buna.Ma gandeam cum ar fi sa fac videochat de pe telefon?imi planuisem o vacanta m-ai mare in acest an si ma gandeam sa nu pierd timpul degeaba si sa fac videochat de pe telefon,am un telefon destul de performat care cred ca imi va permite acest lucru,dar problema este ca nu stiu ce fel de aplicatie sa folosesc pentru android, si daca acest lucru este posibil?a m-ai incercat cineva acest lucru?credeti ca va merge?ma gandeam ca in acest fel voi avea o activitate constanta cat i-mi va permite timpul si in acest fel nu voi pirde membrii fideli pe care mi-am facut de alungul timpului pe anumite site-uri de videochat.

Cornelia

Re: Videochat de pe telefon?

Mesajde Cornelia » Mar Mar 13, 2018 3:51 pm

Buna.O aplicatie pentru IOS este BONGACAMS MOBILE APP o aplicatie foarte simpla este nevoie de un cont de model pe site-ul Bongacams. Functioneaza doar pe IOS: iPhone, iPad. In curand va fi lansata aplicatia si pentru Android. Daca vrei sa i-ei o pauza si sa pleci intr-o vacanta nu cred ca este absolut o problema inactivitatea ta,daca ai membrii fideli ei te vor tine minte si vor reveni din nou in camera ta de chat chiar si dupa o absenta mai mare ,tot ce trebuie sa faci este sa le trimiti mesaj tuturor membrilor din lista ta si ei vor reveni cu placere si cu aceasta ocazie vei avea de discuta lucruri noi cu ei de exemplu cum ti-ai petrecut vacanta si cum a fost acest lucru pentru tine si absenta lor din camera ta de chat :?

Ilinca

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 7:19 pm

Buna. IOS este BONGACAMS MOBILE APP interesanta acesta aplicatie si foarte buna am incercat-o si o recomand modelelor care nu vor sa piarda timpul nici macar la cumparaturi :lol: glumesc dar chiar ar fi o idee buna.

Narcisa

Mesajde Narcisa » Mie Iul 24, 2019 4:07 pm

Buna. Nu am intrat online de pe mobil nici macar odata si nici nu cred ca voi intra :lol: Calitatea de telefonul mobil nu cred ca se compara cu ceea a unui laptop sau un PC. Daca detineti un laptop de pe care va desfasurati activitatea il puteti lua cu voi in vacanta daca nu vreti sa fiti absente la job. :)

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”