Un altfel de videochat

Discuții generale despre videochat
Aida

Un altfel de videochat

Mesajde Aida » Joi Mar 22, 2018 2:38 pm

Buna sunt model de videochat dar si o impatimita a sportului si de aceea frecventez foarte des sala de fitnes si m-am gandit eu mai bine sa la arat membrilor si un altfel de videochat,in afara de cel clasic in care te dezbraci pentru a arata membrilor ceva frumos.Asa ca am luat camera web cu mine la sala si m-am filmat in timp ce faceam exerciti fizice si vrau sa spun ca nu ma asteptam sa am un asa mare succes :!: aveam foarte multe vizite si castigam mai multi tokeni decat de obicei. :)

Margareta

Re: Un altfel de videochat

Mesajde Margareta » Mie Apr 04, 2018 6:37 pm

Buna,foarte tare ideea sa faci videochat in altfel de ipostaze,ce faci tu mi se pare o idee foarte buna deoarece membriilor le plac foarte mult modelele care au grija de ele si care se intretin,mai ales printr-un stil de viata sanatos pentru ca,in general majoritatea membrilor sunt barbati si sunt foarte pasionati de sport.Te felicit pentru asta,si foarte curand ma voi apuca si eu de sport :roll:

Elisabetaxxx

Re: Un altfel de videochat

Mesajde Elisabetaxxx » Mar Mar 05, 2019 5:34 pm

Buna fetelor. Vreau sa va marturisesc ca am facut si eu o nebunie din asta impreuna cu o prietena. Intr-o zi am iesit impreuna cu prietena mea la shopping in mall. Iar in timp ce eu eram in cabina de proba imbracand mai multe modele de lenjerie intima interpretand mai multe personaje gen politista,doctorita,etc... ea ma filma, iar urmatoarea zi am facut public acest vieo pe site-urile de videochat care a avut un impact foarte bun asupra membrilor. Recomand :lol:

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”