Cat timp trebuie sa stau online

Discuții generale despre videochat
Aida

Cat timp trebuie sa stau online

Mesajde Aida » Joi Mar 22, 2018 3:35 pm

Voi cat timp va petreceti pe zi in fata PC pe site-urile de videochat?eu in general stau 5 ore pe zi mai mult nu pot sta pentru ca nu am rabdare mai ales atunci cand intru si stau gegeaba ,nici nu dureaza 5 ore atat cat am programul stabilit,stiu ca, cu cat stai mai mult timp online se vor imbulzi tot mai multi membrii si incasarile vor incepe sa creasca,dar nu stiu ce sa fac pentru ca nu am atata rabdare?Voi cate ore stati online pe zi si cum faceti sa nu va pierdeti calmul si pentru a sta mai mult timp?

Margareta

Re: Cat timp trebuie sa stau online

Mesajde Margareta » Mar Mar 27, 2018 7:51 pm

Eu imi petrec aproape 10ore pe zi online si asta zilnic.In acest job cel mai important lucrul este rabdarea de asemenea,rabdarea inseamna bani,trebuie sa te implici si sa dai mare importanta acestui lucru altfel vei avea de pierdut,si asta mai depinde si pe ce fel de site-uri intri trebuie sa fie site-uri cu trafic mare pentru a avea castiguri eu iti recomand LiveJasmine,BongaCams,Chaturbate care sunt site-uri foarte puternice si nu vei avea timp sa te plictisesti pentru ca vei avea tot timpul ceva de facut. :)

Elisabetaxxx

Re: Cat timp trebuie sa stau online

Mesajde Elisabetaxxx » Joi Mar 07, 2019 3:08 pm

Eu stau 8 ore pe zi online si nu ma plictisesc absolut de loc pentru ca iubesc ceea ce fac si pot spune ca imi merge foarte bine din punct de vedere financiar. Castig cate aproape 200 de dolari pe zi si cred ca acest lucru ma motiveaza si ma face sa nu imi pierd rabdarea. Daca as castiga mai putin fata de cat castig in mod normal cred ca as fi dezamagita total si nu as face fata programului. Pentru a putea face fata unui program trebui sa ai castiguri care sa te motiveze iar acest lucru depinde strict de tine.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”