Skipe?

Discuții generale despre videochat
Aida

Skipe?

Mesajde Aida » Joi Mar 22, 2018 5:06 pm

Buna,Ma confrunt des cu o situatie,aproape pe toate siteurile pe care intru intalnesc useri care ma intreaba daca am skipe si imi ofera o anumita suma de tokeni pentru a face un show pe skipe,dar problema este ca nu stiu daca este voie sa intru pe skipe in timp ce ma aflu pe un site de videochat,imi este frica sa nu fiu banata.Va rog sa ma ajutati sa clarific lucrurile si sa imi ziceti daca este bine sa folosesc aceasta aplicatie sau nu?Multumesc :?

Margareta

Re: Skipe?

Mesajde Margareta » Mar Mar 27, 2018 5:03 pm

Buna,eu zic sa ai mare grija cu skipe pe site-urile de videochat pentru ca nu toate accepta aceasta aplicatie iar pentru asta poti i taxata foarte dur,ar putea sa te baneze si asta definitiv.Singurele site-uri care accepta skipe este adultwork si MyFreeCams pe care eu le-am incercat dar au si aceste reguli cum ar fi sa primesti bani inaine pe site iar apoi sa intri pe skipe dupa ce bani au fost dati.

Ilinca

Re: Skipe?

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 4:15 pm

Buna tuturor. Folosesc foarte des aceasta aplicatie skipe pe MyFreeCams si sunt foarte multumita. Plus ca am foarte multi membri fideli care acestia prefera skipe-ul decat privatul. Am facut intr-o saptamana suma de 1000 de dolari pe skipe pe care in mod normal i faceam intr-o luna atunci cand ma aflam in direct. Toata treaba este sa primesi bani dinainte sa dai skipe.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”