Importanta orelor online

Discuții generale despre videochat
Angelica95

Importanta orelor online

Mesajde Angelica95 » Vin Mar 23, 2018 5:50 pm

Cate ore pe zi ar trebui sa petrec online pentru castiguri mari si pentru popularitate?este adevarat ca,cu cat petreci mai mult timp online cu atat este mai bine?sau nu prea conteaza acest lucru?si la interval de cat timp pot lua pauza,si cat timp ar trebui sa dureze o pauza pentru a nu afecta membrii si a ramane singura in camera? :(

Margareta

Re: Importanta orelor online

Mesajde Margareta » Dum Mar 25, 2018 6:10 pm

In aceasta meserie a videochatului respectarea unui program este farte importanta si deacea trebuie respectata fidelizarea membrilor tine foarte mult de un program constant si nu unul de ocazie,cu cat iti vei desfasura mai mult activitate pe site cu atat vei deveni mai cunoscuta si vei avea o sursa de venit mai mare,din moment ce tu vei fi mereu prezenta vor intra si membrii noi care te vor cunoaste si vor sti ca te vor gasi mereu acolo,iar daca tu vei intra cateva ore cum ar fi 3 in loc de 8-9 cum este firesc pentru a te face remarcata va fi aproape imposibil pentru a face membrii fideli si deacea vei fi tot timpul pe ultima pagina,daca ai o activitate constanta vei avea benifici si din partea site-ului de o pozitie si o promovare buna.asa ca trebuie sa ai foarte mare rabdare in acest job pentru a benificia de o promovare buna si pentru ati creste veniturile,astfel nu vei reusi niciodata...rabdare,rabdare si iarasi rabdare...Succes ;)

Ilinca

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 5:54 pm

Buna. De fel sunt o persoana calculta si punctuala iar din prima clipa in care am devenit model de videochat asta chiar din nainte am notat in carnetel cele mai importante lucruri pentru a reusi sa ajung un model de succes. Iar programul petrecut online a fost primul pe lista mea iar apoi alte lucruri. Tineti cont de acest aspect daca va doriti sa ajungeti sus si lasati plictiseala,plictiseala pentru mine este o lipsa de interes. Acesta este un sfat :)

Narcisa

Mesajde Narcisa » Mie Iul 24, 2019 4:52 pm

Buna. Cine nu ai rabdarea necesara pentru a sta online minim 8 ore pe zi parerea mea este ca acele persoane sufera de lene. Aici trebuie sa te inarmezi cu rabdare si sa ai o vointa de fier alfel nu vei rezista mult timp.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”