Videochatul la baieti?

Discuții generale despre videochat
Angelica95

Videochatul la baieti?

Mesajde Angelica95 » Vin Mar 23, 2018 6:41 pm

Buna,as dori sa mi dati mai multe informati despre videochatul pentru baieti as vrea sa stiu care sunt site-urile care primesc modele de tip masculin si ce fel de conditi trebuie sa indeplineasca acesta pentru a face cont de model?ce fel de reguli au acele site-uri si ce cerintte trebuiesc indeplinite?credeti ca un baiat poate castiga la fel de bine ca o fata?vreau sa ma informez pentru un prieten foarte bun care momentan a ramas fara job si care are nevoie urgent de bani,iar eu ma gandeam la aceasta meserie pentru a strange suma necesara de bani care are nevoie.Voi ce credeti se poate baza pe acest job fiind baiat?vreau sa mentionez ca arata destul de OK ca aspect fizic facand sala.Multumesc

Margareta

Re: Videochatul la baieti?

Mesajde Margareta » Dum Mar 25, 2018 5:11 pm

Buna,pentru un model de videochat de tip masculin regulile sunt aceleasi, pentru a face un cont de model se procedeaza exact la fel ca cel de model feminin,site-urile devideochat care accepta baieti sunt foarte multe adica majoritatea dar cel mai des eu am vazut baiete pe Chaturbate unde baieti faceau mai multi bani decat unele modele daca arata foarte bine ca baiat si este inteligent poate face la fel de multi bani ca si fetele toate astea depinde doar de el.Chaturbate este singurul site pe care am vazut baieti facand bani.Pentru a avea succes ca baiat in aceasta meserie trebuie sa tratezi cu mare importanta si interes, si ca baiat poti avea succes conteaza foarte mult sa te faci placut. :)

Ilinca

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 6:15 pm

Buna. In principiu consider ca orice este posibil daca vrei si iti doresti cu adevarat un lucru vei reusi. In videochat nu conteaza daca esti baiat poti avea aceeasi sansa de reusita ca si o fata model. Poate lucra pe orice site doreste,toate accepta si barbati. Poate incerca pe BongaCams sut baieti care le merg pe acest site.

Narcisa

Mesajde Narcisa » Mie Iul 24, 2019 4:40 pm

Buna Angela,amicul tau isi poate face cont pe aproape toate site-urile cu exceptia site-ului MyFreeCams care nu accespta baieti. Cred ca sansele dintre o fata model si un baiat sunt egale atuci cand isi incep activitatea. Acest lucru tine strict de el si cat de mult isi doreste pentru a face progrese. Trebuie sa ia jobul in serios si sa munceasca foarte mult.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”