Videochatul in doua ture

Discuții generale despre videochat
Sandra268

Videochatul in doua ture

Mesajde Sandra268 » Sâm Mai 19, 2018 4:43 pm

Buna,Voi ce fel de program aveti si cum lucrati,intr-o singura tura sau doua?si cum vi se mare mai usor si mai avantajos?Eu de exemplu mi-am facut un program in care imi merge foarte bine si pe care nu as vrea sa il schimb vreodata.Lucrez in doua ture o saptamana de dimineata intre orele 09-15 iar urmatoarea saptamana tura de noapte 00-06.Acestea sunt orele cu cel mai intens trafic si se simte la buzunar,in plus asa in doua ture am mai mult timp pentru mine si nu mi se pare atat de obositor.

Elisabetaxxx

Re: Videochatul in doua ture

Mesajde Elisabetaxxx » Mar Mar 05, 2019 4:13 pm

Buna. Acest lucru consider ca difera foarte mult in functie de membri pe care un modedel i are. Aceste ore mentionate de tine nu cred ca pot zice ca sunt bune pentru absolut toate modelele. Mie de exemplu imi merge foarte bine in tura de dimineata intre orele 06-12 iar in tura de noapte am incercat de foarte multe ori dar fara succes atunci am un trafic mort. Si de acea am ales o singura tura pe cea de dimineata. ;)

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”