Show in free chat sau doar in private

Discuții generale despre videochat
Sandra

Show in free chat sau doar in private

Mesajde Sandra » Sâm Oct 08, 2016 9:23 pm

Ce parere aveti despre show-ul in free chat. Credeti ca se poate castiga in free chat sau este mai bine sa faceti show doar in private chat ?

Angela

Re: Show in free chat sau doar in private

Mesajde Angela » Mar Oct 11, 2016 4:41 pm

Sunt site-uri de videochat pe care se pot face mai multi tokens in free chat decat in private. Aici ma refer la site-urile bazate pe free chat precum MyFreeCams, Chaturbate si Bongacams. Spre exemplu pe MyFreeCams se practica anumite jocuri in free chat in care membri trebuie sa platea o anumita suma de tokens pentru a castiga ceva. Astfel de jocuri pot fi practicate pe toate site-urile de free chat.

Olivia

Mesajde Olivia » Mar Feb 21, 2017 9:56 am

Ambele pot fi bune depinde, de tipul site-ul de videochat. Unele se axeaza mai mult pe free chat iar altele numai pe private chat.

Aurora

Mesajde Aurora » Mar Ian 16, 2018 3:19 pm

Showrile facute in free chat sunt foarte bune si recomand showri in free deoarece asa poti atrage mai multi membrii in privat show.Si poti castiga multi bani dar si followers.Dar pt inceput nu cred ca ar fi bine sa arati tot, sa ai ce arata si atunci cand intri in privat show.

Lucia5

Mesajde Lucia5 » Vin Mar 08, 2019 6:12 pm

Buna. Mie imi plac amandoua categori pot spune ca la ambele categori se castiga la fel de bine asta depinde foarte mult de model si cum stie sa gestioneze membri. Daca arata totul pe gratis este logic ca nu o va mai lua nimeni in privat si nici in free nu va face nimic. Trebuie sa ai o minima pregatire de a titudine a modul de abordare a membrilor. Conteaza foarte mult com iti inveti membri. :)

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”