Cum va merg sesiunile de videochat ?

Discuții generale despre videochat
Teodora

Cum va merg sesiunile de videochat ?

Mesajde Teodora » Joi Ian 12, 2017 7:06 pm

Voua cum va merg sesiunile de videochat ? Mie de obicei imi merge bine dar mai sunt zile in care merge mai prost. As dori sa avem mai multe discutii in legatura cu sesiunile de videochat .

Narcisa

Re: Cum va merg sesiunile de videochat ?

Mesajde Narcisa » Sâm Feb 10, 2018 2:13 pm

Buna.Asta depinde in primul rand cata experienta ai in acest domeniu,pentru ca daca esti noua in domeniul acesta va dura pana vei incepe sa te te faci cunoscuta,traficul va incepe sa creasca cu timpul i-ti vei face si membrii fideli,privaturile vor incepe sa creasca...Eu sunt m-ai veche in acest domeniu dar in general imi merge bine,asta pentru ca am un program foarte bine organizat,intru zilnic cate 7-8 ore pe zi, si de fiecare data vin cu idei noi,incerc sa fac mici modificari....ma imbrac diferit de fiecare data de exemplu inventez diferite roluri cum ar fi politista,doctorita....etc trebuie sa faci mereu ceva diferit altfel devine plictisitor si vei sta singua in camera ta de chat.

Ilinca

Mesajde Ilinca » Joi Mar 07, 2019 7:49 pm

Pot spune ca pana in acest moment a mers foarte bine de 3 ani de cand lucrez ca mode nu am avut zile in care sa nu scot un minim de 100 dolari pe zi si sunt foarte mandra de mine. Iar astazi am facut 800 de lei :)

carlapopa

Mesajde carlapopa » Lun Apr 01, 2019 9:24 am

Buna. Eu lucrez la Rich Girls Studio de 3 ani si am vazut o evolutie notabila de la an la an. Am parte de traineri foarte bine pregatiti care m-au ajuta enorm sa ma dezvolt si sa imi cresc numarul de membrii. In fiecare zi ei sunt acolo si analizeaza tot ce se intampla si vin cu cele mai bune sfaturi, iar acest lucru ma ajuta pe mine sa imi cresc venitul in fiecare luna, nu cu mult, dar daca fac o comparatie cu acum un an, am venituri de 2 ori mai mari. Asa ca mie imi merge brici treaba. :D

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”