Cum va alegeti site-urile de videochat ?

Discuții despre site-urile de videochat, prezentare site-uri noi, cât și opinia despre fiecare site in parte
Teodora

Cum va alegeti site-urile de videochat ?

Mesajde Teodora » Vin Ian 13, 2017 1:52 pm

Voi ce criterii aveti pentru alegerea site-urilor de videochat ? Daca lucrati pe mai multe site-uri de videochat cum le alegeti: in functie de vizitele pe care le au, tariful si procentele oferite, cat se castiga pe ele, membri care ofera in free chat sau acceseaza frecvent private chat, fanclub, poze si videoclipuri platite, consumul de resurse al (calculatorului, internetului) ?

RebecaCX

Re: Cum va alegeti site-urile de videochat ?

Mesajde RebecaCX » Mie Mar 14, 2018 4:00 pm

Buna.Eu atunci cand imi fac cont pe un site nou de videochat in primul rand trebuie sa aibe un trafic mare si in al doilea rand metoda de plata.In general am cateva siteuri de top pe care intru frecvent si in care de alungul timpului am casigat foarte multi membrii fidel iar atunci cand intru pe un site nou este mai greu pana te integrezi si pana te promovezi pentru a avea succes si pentru a castiga cati mai multi membrii fideli,si atunci cand intri pentru prima data pe un site nou este bine sa petreci cat mai mult timp online.

Înapoi la “Discuții Site-uri Videochat”