Ce site-uri aduc un venit mai mare, din categoria private chat sau free chat ?

Discuții despre site-urile de videochat, prezentare site-uri noi, cât și opinia despre fiecare site in parte
AlinaMirela

Ce site-uri aduc un venit mai mare, din categoria private chat sau free chat ?

Mesajde AlinaMirela » Joi Iun 29, 2017 1:30 pm

Care sunt site-urile care va aduc un venit mai mare, cele bazate pe private chat sau free chat. Intreb deoarece nu pream am folosit pana in momentul de fata site-uri bazate pe private chat. Majoritatea siteurilor care le folosesc in sesiunile de videochat sunt cele din categoria free chat.

Cornelia

Re: Ce site-uri aduc un venit mai mare, din categoria private chat sau free chat ?

Mesajde Cornelia » Mar Mar 13, 2018 4:55 pm

Buna.Cele mai bune siteuri de videochat din lume din categoria de privat show este.LiveJasmine din care marea majoritate a membrilor sunt din SUA,oameni de afaceri cu foarte multi banii,un alt site tot din domeniul privat show este ImLive care este un site la fel de bun ca Live Jasmin.Iar din domeniul de free chat sunt My FreeCams BongaCams si Chaturbate pe care din punctul meu de vedere cred ca sunt cele mai bune di categoria de free datorita numarului foarte mare de membrii,datorita generozitati membrilor. :P

Înapoi la “Discuții Site-uri Videochat”