Despre operatile estetice

Discuții intre modelele de videochat
Ema

Despre operatile estetice

Mesajde Ema » Dum Ian 14, 2018 12:53 pm

Ce fel de avantaje au operatile estetice in domeniul videochatului?spre exemplu daca doresti sa ti faci o schimbare cum ar fi o marire de sanii sau sa ti pui botox in buze ,poti atrage multi membri si poti avea mai mult succes in acest domeniu?sa membri prefera mai mult femeile naturale fara prea multe retusuri?

Corina69

Re: Despre operatile estetice

Mesajde Corina69 » Mie Ian 17, 2018 2:34 pm

Operatile estetice in domeniul videochatului au un mare avantaj,daca nu esti multumita de felul in care arati iti pot face schimbarea pe care ti-o doresti chiar din bani castigati din acest domeniu.Asta mai depinde si de membrii uni prefra femeile naturate iar alti cat mai dotate si siliconate.Dar daca tu nu te simti bine in pielea ta si vrei sa faci o schimbare o poti face fara nicio problema,cu cat esti mai multumita de aspectul tau fizic cu atat vei atrage si membri mai multi,pentru ca asta se vede cel mai bine in atitudinea ta. :roll:

Narcisa

Mesajde Narcisa » Sâm Feb 10, 2018 3:12 pm

Buna.La inceput cand m-am apucat sa lucrez in acest domeniu nu imi mergea aproape deloc desi aveam un program stabil in care intram zilnic si perteceam foarte mult timp online stateam cu orele in fata camerei fara sa fac nimic,si toate astea din cauza ca,eram o fi fire foarte retrasa si timida din cauza ca nu eram multumita de felul in care arat.Pana intr-o zi cand m-am hotarat sa fac o mica modificare si asa am ajuns sa mi fac o marire de sanii,dupa ce m-am recuperat si am inceput din nou activitatea membrii erau in numar tot m-ai mare si castiguri forte mari,si toate astea pentru ca,atitudinea mea se schimbase complet si eram foarte multumita de felul in care arat iar toate astea se vedea.Eu cred ca imaginea este cea m-ai importanta in acest domeniu si nu in ultimul rand atitudinea,numai in acest fel vei realiza ceva din acest domeniu :roll:

Mihaela

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 4:56 pm

Buna fetelor. Narcias tin sa te felicit pentru curajul si pentru sacrificiul pe care l-ai facut in legatura de marire a sanilor. Eu nu as avea acest curaj niciodata oricat de mult mi-as dori acest lucru,imi e tare frica de bisturiu ba chiar si atunci cand sunt nevita sa fac anumite injecti cum ar fi cele pentru gripa,mare curaj ai avut :o Pur si simplu nu am curaj :roll:

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”