Care a fost cel mai lung private pe un site de videochat ?

Discuții intre modelele de videochat
Amalia

Care a fost cel mai lung private pe un site de videochat ?

Mesajde Amalia » Sâm Aug 20, 2016 4:38 pm

Care a fost cel mai lung private sau cel mai scurt pe un site de videochat ?

Ionela21

Re: Care a fost cel mai lung private pe un site de videochat

Mesajde Ionela21 » Dum Dec 18, 2016 7:51 pm

Nu exista o limita pentru private show. Membrii pot sta cat de mult doresc.

xenarullz

Re: Care a fost cel mai lung private pe un site de videochat ?

Mesajde xenarullz » Vin Noi 03, 2017 5:12 pm

23 de ore , eu am stat 20 de ore cu un membru pe camcontacts insa ai nevoie de studio pentru a te ajuta cu asta ,daca vrei sa dobori recordul :) succes :D

Corina69

Mesajde Corina69 » Mie Ian 17, 2018 3:37 pm

Asta cred ca depinde si de tine,ca atunci cand esti in privat sa porti o discutie cu acel membru sa faci cea ce el doreste si in felul acesta vei castiga timp dar si bani,daca esti tacuta si nu porti o discutie cu el privatul poate tine si cateva secunde asta depinde de tine, cu cat faci mai multe lucruri interesante si abordezi o discutie placuta privatul poate tine si cateva ore.

Narcisa

Mesajde Narcisa » Sâm Feb 10, 2018 3:51 pm

Buna.La mine o sesiune de privat show a durat vre-o 2 ore cu un membru fidel,in general privaturile pe care le am dureaza intre10-30 de minute cu membrii noi care intra la mine in chat.Cred ca cel m-ai important lucru care conteaza este sa ti faci cati m-ai multi membri fideli pentru ca ingeneral la mine cu cei noi care intra si nu ma cunosc atat de bine ies foarte repede din privat.Si atunci cand esti in free trebuie sa te axezi m-ai mult pe discuti si sa nu arati nimic pentru ca in felul acesta isi vor pierde interesul si nu vor m-ai intra deloc in privat.

Mihaela

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 5:06 pm

Buna. waw sunt intr-aevar impresionata 23 e ore este absolut un lucru uimitor,dar cum ai reusit acest lucru daca vrei sa ne divulgi si noua secretul tau? Cel mai lung privat a fost de 30 min pe BongaCams foarte scurt privat dar cel mai bun pentru mine :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”