Ce site-uri preferati?

Discuții intre modelele de videochat
Rahela

Ce site-uri preferati?

Mesajde Rahela » Lun Feb 05, 2018 1:05 pm

Buna.Care sunt site-urile voastre preferate de videochat?pe ce site-uri intrati si pe care aveti m-ai mult succes?mie imi place foarte mult BongaCams si Chaturbate.de exemplu imi place sa intru pe BongaCams pentru ca, dupa parere mea este un site bun fara pra multe reguli si m-ai are si un top al saptamani pe care il poti castiga in functie de numarul de membrii intrati in camera ta de chat.Si Chaturbate i-mi place pentru ca este un site cu foarte mult trafic si membrii mi se par foarte generosi :roll:

Narcisa

Re: Ce site-uri preferati?

Mesajde Narcisa » Vin Feb 09, 2018 2:43 pm

In general mi-e imi plac cele cu privat show cum este LiveJasmin care se axeaza pe privat iar la categoria de free preferatele mule sunt MyFreeeCams,BongaCams,Chaturbate.Pe aceste site-uri de free am membrii fideli de la care castig destul de bine si de acea intru zilnic iar in weekend are cel m-ai mare trafic.

Mirela88

Re: Ce site-uri preferati?

Mesajde Mirela88 » Mie Mar 13, 2019 3:56 pm

Tinand cont ca sunt model doar de o luna de zile nu imi pot da cu parerea despre alte site-ur pe care le cunosc doar din spusele colegelor,momentan lucrez pe Chaturbate si BongaCams pe care fac banuti destul de frumosi iar pe viitor as dori tare mult sa intru pe Jasmine.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”