Perioada cu cele m-ai multe incasari?

Discuții intre modelele de videochat
Rahela

Perioada cu cele m-ai multe incasari?

Mesajde Rahela » Lun Feb 05, 2018 2:58 pm

Buna,care este perioada anului cu cele m-ai multe incasari?pentru ca de obicei eu intru m-ai mult in perioada de toamna-iarna,vara nu am intrat si nu stiu daca merge m-ai bine pe timpul veri?stiu ca am incercat de cateva ori sa intru vara si nu prea aveam trafic.Ma gandeam ca,pe timp de vara toata lumea este plecata in vacanta si nu are timp de stat online?Sau probabil ar trebu sa incerc eu sa intru m-ai des si sa stau m-ai mult timp?Voua cum va merge in acele perioade?sau care credeti ca este cea m-ai buna perioada a anului? :roll:

Narcisa

Re: Perioada cu cele m-ai multe incasari?

Mesajde Narcisa » Vin Feb 09, 2018 4:21 pm

Eu cred ca totu depinde de tine nu exista perioade ale anului fara succes,tot ce trebuie sa faci este sa intri online si in perioada de vara atunci cand zici ca nu prea este trafic,si sa incerci sa stai cat mai mult,pentru ca daca in aceast perioada tu nu intri m-ai deloc adica zece zile nu si o zi da membrii vor uita complet de tine cu cat intri mai des cu atat vei face membrii noi iar cei vechi nu te vor uita si vor fi in numar tot m-ai mare daca continui activitatea zilnic.Si dupa parerea mea vara este cel mai mare trafic pe site-urile de videochat pentru ca, toata lumea are vacata de vara si vor avea si m-ai mult timp de stat online.Eu intru zilnic in acea perioada si stau chiar si sapte-opt ore pe zi,aproape toata vara o petrec online si nu imi pare rau pentru ca asta se vede cel mai bine la buzunar

Mirela88

Re: Perioada cu cele m-ai multe incasari?

Mesajde Mirela88 » Mie Mar 13, 2019 4:09 pm

Buna.Cea mai buna perioada este de weekend,chiar weekend-ul care a trecut a fost cea mai buna perioada pentru mine de pana acum. Trafic foarte mare iar bugetul de asemenea. :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”