Ce site-uri merg in 2018?

Discuții intre modelele de videochat
Adelina

Ce site-uri merg in 2018?

Mesajde Adelina » Mie Feb 14, 2018 12:40 pm

Ce fel de site-uri merg cel m-ai bine in 2018, care sunt site- urile cu cel mai mare trafic din acest an?Am avut o perioada de pauza destul de mare in care nu am intrat deloc online de aproape 6 luni si vreau sa revin.Inainte intram pe LiveJasmine,dar acum as vrea sa schimb si sa ma axez m-ai mult pe cele de free.As vrea cateva exemple bune de site-uri care merg in 2018 :roll:

Cornelia

Re: Ce site-uri merg in 2018?

Mesajde Cornelia » Mar Mar 13, 2018 3:04 pm

Dupa parerea mea cele mai bune siteuri de videochat pe care eu le recomand cu incredere in domeniul de free sunt.MyFreeCams este unul dintre cele mai bune siteuri de videochat cu un trafic foarte mare,BongaCams este inca un site de top care mie imi place foarte mult datorita concursului saptamanat Top 100 cele mai bune 100 de modele castiga premii saptamanal in fiecare ora acest top este realizat pe baza numarului de credite castigat in ultimile 60min.Cu cat ai o pozitie mai mare in fiecare ora cu atat mai multe puncte vei castiga iar duminica sunt dublate si premiul de pe primul loc este de 1000.Inca un sit bun este Chaturbate cu un trafic foarte,foarte...mare este un site simplu si usor de abordat cu o multime de aplicati care te ajuta foarte mult pentru ati mari castigurile. :P

Mihaela

Re: Ce site-uri merg in 2018?

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 5:58 pm

Buna. Vreau sa zic la revedere 2018 bun venit 2019 :D Site-urile care merg in acest an sunt tot cele din 2018 adica, Live Jasmin, MyFreeCams,BongaCams,Chaturbate. Aceste site-uri nu au moarte si vor merge intodeauna chiar si pe timp de criza si cred ca si peste cativa ani buni de acum inainte.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”