Trafic pe Chaturbate

Discuții intre modelele de videochat
Adelina

Trafic pe Chaturbate

Mesajde Adelina » Mie Feb 14, 2018 2:47 pm

Buna.Am aproape doua saptamani de cand intru zilnic pe Chaturbate si stau cate 6 ore pe zi,si vreau sa va spun ca nu stiu ce anume se intampla?este un trafic foarte mare,cu membrii noi si foarte darnici am pe fiecare zi privaturi,iar in free chat se castiga foarte bine spre diferenta de alta data cand intram si stateam degeaba,ma chinuiam sa fac si eu macar 30-50 dolari in doua trei zile si asta probabil din cauza traficului care era foarte scazut.SI aum datorita numarului mare de membrii am ajuns la o suma mult mai mare fata de ce casigam inainte.Dar probleba este ca nu stiu ce sa fac?I-mi este teama sa nu fie doar o perioada iar apoi sa intru si sa stau singura in free chat,pentru ca membrii sau plictisit de existenta mea zilnica si nu m-ai pot vedea acelas lucru mereu? Voi ce credeti?

Cornelia

Re: Trafic pe Chaturbate

Mesajde Cornelia » Mar Mar 13, 2018 2:12 pm

Buna.Eu zic ca asta este cel mai bun prilej de a face bani,atata timp cat este un trafic atat de mare si membrii se inghesuie in camera ta de chat inseamna ca ceva i-a atras acolo analizeaza bine acea situatie si vezi ce anume ai schimbat si profita de acea situatie pentru ca dupa acea nu se stie cand te vei mai intalni cu ea,si ca lucrurile sa mearga bine in continuare vino cu schimbari noi care sa mearga in continuare de exemplu o schimbare de look si cu tot felul de jocuri.Succes in continuare :P

Mihaela

Re: Trafic pe Chaturbate

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 5:43 pm

Hello. Atunci cand ti se ofera o asemenea oportunitate profita de ea la maxim,bate fierul cat e cald ;) Nu iti mai fa griji pentru perioada ce va urma si bucurate de moment. Chaturbate este un site cu trafic mare si in todeauna vor veni membri noi. :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”