Aspectul fizic?

Discuții intre modelele de videochat
Angelica95

Aspectul fizic?

Mesajde Angelica95 » Vin Mar 23, 2018 4:49 pm

Aspectul fizic al unui model de videochat este foarte important o intretinere a aspectului fizic este foarte costisitoare si de aceea trebuie sa avem mare grija de corpul nostru iar pentru asta trebuie sa mergem cat de des putem la sala de fitness dar si la saloanele de infrumusetare cum sunt cele pentru fata dar si cele anticelulitice,bronzul are si el un rol foarte important daca nu ai timp de stat la plaja poti folosi creme instant pentru bronzat pentru ca,un corp frumos bine lucrat in sala de fitness arata foarte bine bronzat,si nu in ultimul rand ne trebuie si o alimentatie corespunzatoare trebuie sa consumam multe fructe si legume pentru ca ele au un rol foarte important la intretinerea parului si a pieli,hidratarea are si ea un rol important in mentinerea sanatati dar si a frumuseti :)

Sore

Re: Aspectul fizic?

Mesajde Sore » Sâm Apr 21, 2018 4:02 pm

Aspectu fizic este arma principala a unei femei.Dar nu este neaparat nevoie sa te incadrezi cerintelor unui adevarat fotomodel.Fiecare femeie este frumoasa in felul sau.Iar atunci cand vine vorba de frumusete,gusturile nu se discuta.Iti poti mentine frumusetea naturala prin mici trucuri de infrumusetare si printr-un stil de viata sanatos nici decum prin cel a operatilor estetice.

Mihaela

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 7:46 pm

Hello. Foarte frumos a explicat Angela despre aspectul fizc al unei model si foarte bune sfaturi drept de urmat. De cateva luni bune m-am apucat si eu de treaba adica sa merg la sala de sport si sa mananc sanatos. Acest aspect conteaza mult ba chiar tonusul pieli sa imbunatatit semnificativ,acum sunt foarte mutumita de felul in care arat. Pote pe viitor as putea participa la un concurs de fitness :lol: glumesc.

Adina Ghita

Mesajde Adina Ghita » Lun Apr 01, 2019 9:50 am

Buna, fetelor. Eu am invatat de-a lungul carierei mele ca aspectul fizic este extrem de subiectiv.Exista gusturi diferite si parerile sunt impartite. Desigur, este foarte important sa ai anumite trasaturi pe care sa le pui in valoare, dar trainerii de la Best Studios mi-au dovedit ca veniturile cresc odata cu increderea pe care o ai. Cu cat te dezvalui drept o femeie puternica si desteapta, cu atat ai mai multe sanse sa atragi din ce in ce mai multi membrii care sa se ataseze de tine. Este foarte important sa le transmiti oamenilor incredere si sa le oferi incredere in ei.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”