Ce fel de poze pot pune pe Jasmin?

Discuții intre modelele de videochat
Angelica95

Ce fel de poze pot pune pe Jasmin?

Mesajde Angelica95 » Sâm Mar 24, 2018 1:14 pm

Buna,am facu cont mai de curand pe Jasmin,iar problema este ca nu imi accepta pozele facute pentru profil pe motiv ca nu sunt poze profesionale,as dori sa mi dati un sfat sau sa-mi spuneti un studio profesional unde pot face poze pentru profil si ce fel de poze trebuiesc facute pentru a fi acceptate? Multumesc

Sore

Re: Ce fel de poze pot pune pe Jasmin?

Mesajde Sore » Sâm Apr 21, 2018 3:46 pm

Conform cerintelor impuse de acest site va trebui sa faceti poze de tip glamour.Iar pentru a realiza poze cat m-ai profesionale veti avea nevoie de:pentru pozele de profil va trebui sa purtati tinute elegante,pozele trebuie facute intr-un decor fastuos,make-up trebuie sa fie unul de calitate si pentru asta va trebui sa apelezi la un make-up artist pentru a realiza un machiaj de calitate,o piele frumoasa,bronzata si stralucitoare. Iar pentru a realiza aceste fotografi va puteti alege un studio profesional sunt foarte mule din care va puteti alege unul.Succes :)

Mihaela

Re: Ce fel de poze pot pune pe Jasmin?

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 7:17 pm

Hello. Pentru poze cel mai bine ar fi sa apelezi la un fotograf profesional tinand cont ca ai nevoie pentru site-ul de videochat Jasmin unde cerintele sunt foarte mari.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”