Videochatul de Pasti

Discuții intre modelele de videochat
Angelica95

Videochatul de Pasti

Mesajde Angelica95 » Sâm Mar 24, 2018 2:21 pm

Buna,asa cum bine stiti mai este foarte putin si se apropie Sarbatorile de Pasti,iar eu sunt foarte fericita deoarece aceasta este cea mai buna opurnitate de a va creste veniturile,aceasta este cea mai favorabila data din an la fel ca si cea de Craciun,in aceasta perioada membrii sunt foarte generosi.Eu zic sa profitam la maxim de acest moment pentru ca,rar ne vom mai intalni cu el,eu in acele zile stau chiar si 12 ore online pe zi.Credeti-ma chiar se merita :D

Sore

Re: Videochatul de Pasti

Mesajde Sore » Sâm Apr 21, 2018 2:29 pm

Eu de obicei in perioada Sarbatorilor de Pasti cat si cele de Craciun imi iau concediu,pentru am-i petrece timpul cu familia.Eu am crezut ca in aceste perioade traficul este inert.Dar daca stau bine sa ma gandesc s-ar putea sa ai perfecta dreptate.Avand in vedere ca majoritatea barbatilor dornici de aventura au concediul de sarbatori s-ar putea sa dea navala si sa rupa traficul.Anul acesta am sa incerc si eu sa fac videochat in aceste perioade poate voi avea parte de vre- o surpriza la care nu ma asteptam.Multumesc pentru indemn.

Mihaela

Re: Videochatul de Pasti

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 7:08 pm

Hello. De Pasti toate modelele care intra online au de castigat.eu intru mereu in aceasta perioada fara ezitare. Pentru acest an in perioada Sarbatorilor de Pasti am si o tematica cu un decor special. Cred ca membrilor le va placea fooarte mult astept cu nerabdare perioada de Paste. :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”