Comunicarea cu membrii

Discuții intre modelele de videochat
Angelica95

Comunicarea cu membrii

Mesajde Angelica95 » Sâm Mar 24, 2018 5:13 pm

Stiu foarte bine ca,comunicarea cu membrii in aceasta categorie din domeniul videochatului este foarte importanta pentru a te realiza ca model si de aceea trebuie sa fi foarte vorbareata si sa porti diferite dialoguri cu membrii,am o imaginatie din punct de vedere a comunicari foarte slaba si deaceea nu stiu ce fel de subiect sa abordez?find o fata foarte timida cum pot face sa am un caracter mai puternic sa sa fiu mai deschisa si increzatoare la conversatile cu membrii. :oops:

Margareta

Re: Comunicarea cu membrii

Mesajde Margareta » Mie Apr 04, 2018 8:03 pm

Buna,vreau sa it-i spun ca la inceput cand m-am apucat de videochat si eu eram la fel ca tine,eram o fire foarte retrasa si timida nu comunicam mai deloc cu membri si nu stiam ce fel de discutie sa abordez.Odata ce vei incepe sa prinzi experienta si o vei lua incetul cu incetul si aici ma refer la comunicarea cu membrii.Incearca sa fi relaxata si sa ai mai mult incredere in tine pentru ca tu trebuie sa deti controlul si sa fi prima care abordeaza un subiect de discutie.Pentru inceput poti incepe cu cateva intrebari de baza si cat mai simple cum ar fi.1Ce anume ai dori sa fac pentru tine.2Ce te atrage la mine.3Ce fel de pasiuni ai...etc

Mihaela

Re: Comunicarea cu membrii

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 6:35 pm

Hello. Trebuie sa lasi timiditatea deoparte in acest domeniu nu este loc pentru asa ceva comunicarea dintre membri si modele este obiectul principal pentru care modelele ajung la casiguri ireal de mari si in fruntea clasamentelor. In vidochat totul depinde de tine si de capacitatile tale de comunicare. :)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”