Voi pe cate site-uri de videochat intrați odata ?

Discuții intre modelele de videochat
Alexax

Voi pe cate site-uri de videochat intrați odata ?

Mesajde Alexax » Mie Noi 30, 2016 11:33 pm

As dori sa știu voi pe cate site-uri intrați la o sesiune de videochat ? Eu folosesc de obicei un singur site de videochat, deoarece am incercat sa folosesc mai multe insa nu reusesc sa fac fața cu discuțiile intre membri. Am ințeles ca unele modele folosesc anumite programe care le permite sa discute pe mai multe site-uri de videochat odata, dar nu am incercat nici unul pana acum. Alt motiv care nu folosesc mai multe site-uri este din cauza ca unele site-uri au anumite reguli care nu permite acest lucru. Voi cum credeți ca este mai bine ?

Ionela21

Re: Voi pe cate site-uri de videochat intrați odata ?

Mesajde Ionela21 » Dum Dec 18, 2016 7:56 pm

Daca permite site-urile de videochat, si nu scade prea mult fps-urile este indicat pe cat mai multe site-uri odata.

Olivia

Mesajde Olivia » Mar Feb 21, 2017 9:57 am

Eu intru pe un singur site de videochat, asa ma pot concetra mai bine la ce scrie membrii.

Sorina

Mesajde Sorina » Sâm Ian 20, 2018 5:06 pm

Eu cred ca este bine sa intrati pe mai multe site-uri odata,sau cel putin pe doua pentru ca daca intrati doar pe unul singur si nu este activitate pierdeti timpul degeaba.Asa ca mergeti la mai multe capete.Asta daca si PC va permite si camera web la fel.Si site-urile de free chat nu cred ca ar fi OK sa le combinati cu cele de privat.

Mirela88

Mesajde Mirela88 » Mie Mar 13, 2019 3:27 pm

Buna. Tot pe un singur site ma axez si eu deoarece nu am experienta necesara si nu cred ca as putea face fata mai multor site-uri simultan. Dar pe viitor imi doresc sa intru pe cat mai multe site-uri odata nu ma voi rezuma doar pe unul singur plus ca am un PC foarte performant iar netu merge foarte bine. Nu am de gand sa pierd timpul doar pe unul singur voi incerca tot felul de combinati.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”