O mica prezentare

Discuții intre modelele de videochat
Elisabetaxxx

Re: O mica prezentare

Mesajde Elisabetaxxx » Joi Mar 07, 2019 3:18 pm

Hello. Sunt Elisabeta si sunt pasionata de actorie. Imi place sa interpretez diferite personaje si sa sucesc mintile barbatilor :lol: Am 29 de ani. Incantata de cunostinta :)

Ilinca

Mesajde Ilinca » Vin Mar 08, 2019 5:04 pm

Mi-a parut bine de cunostinta eu am fost Ilinca si am 30 ani. Sunt pasionata de fotografie si desing interior. Sunt o persoana ambitioasa si imi place sa sa invat lucruri noi pentru acest frumos domeniu al vieochatului pentru ca tot timpul este loc de perfectionare sunt exemple clare ca se poate. Tot de aici vine si pasiunea mea pentru dising interior pentru ca mi-a placut intodeauna sa fac schimbari majore si la o anumita perioada de timp camera mea sa arate diferit. :)

Lucia5

Mesajde Lucia5 » Vin Mar 08, 2019 8:26 pm

Sunt Lucia am 23 ani. Imi plac vacantele in locuri exotice ador sa ma relaxez la soare in timp ce pielea mea capata un bronz aramiu. :)

Mirela88

Mesajde Mirela88 » Lun Mar 11, 2019 4:46 pm

Sunt Mirela si sunt incepatoare mai exact de 2 saptamani practic aceasta meserie. Am 18 ani, in timpul liber imi place foarte mult sa vizionez seriale si sa ascult muzica. :)

Mihaela

Mesajde Mihaela » Mie Mar 13, 2019 7:27 pm

Hello. Sunt Mihaela am 29 ani lucrez ca model e 2 ani si fac videochat de acasa.Imi place foarte mult sa gateasc si sa fiu inventiva in bucatarie,bucataria mea arata ca un adevarat laborator :lol:

Gabriela

Mesajde Gabriela » Mie Mar 20, 2019 5:27 pm

Salutare dragelor. Sunt Gabriela am 37 ani prestez aceasta superba meserie de 1 an de cand am ramas fara jobul meu de contabila. Regretul meu este ca nu am practicat aceasta meserie mai de vreme cu vre-o 10 ani in urma dar cred ca niciodata nu este tarziu sa faci ceea ce iti place plus ca iti da o satisfactie financiara foarte buna nu se compara cu jobul pe care eu il aveam inainte. Iar fizicul inca ma ajuta asa ca vreau sa profit la maxim de acest lucru. Pasiunea pe care o am este calcularea banilor din cont nu degeaba am fost contabila timp de 15 ani,am avut ceva de invatat zic nu? :lol:

ARIANA55

Mesajde ARIANA55 » Sâm Mar 23, 2019 10:13 pm

Sunt Ariana si am 22 ani lucrez de aproape 3 ani ca model. Imi place sa citesc acest lucru ma relaxeaza tare mult. :)

Adelina

Mesajde Adelina » Mie Mai 08, 2019 7:28 pm

Sunt Adelina am 30 de ani si lucrez de 7 ani ca model. Am citit toate prezentarile facute de fiecare dintre voi si mi a parut bine sa va cunosc pe toate dar in special pe Sandra268 si ma bucur enorm ca inca mai exista oameni cu suflet si dragoste fata de animale asa cum sunt si eu si chiar mi-as dori sa fie foarte multa lume. Chiar am sa va spun ce fac in zilele libere eu in zilele libere sunt voluntar la o asociatie pentru protectia animalelor si fac cu suflet asta fara nimic in schimb decat foarte multa dragoste din partea animalutelor neajutorate. Iar acasa am foarte multe animalute.

Rahela

Mesajde Rahela » Mar Mai 14, 2019 11:02 pm

Buna Rahela sunt. Am 27 ani imi place foarte mult acest job doresc sa invat si sa experimentez lucruri noi benefice in acesta meserie. Sunt o fire activa si sunt pasionata de dansuri dar in mod special de cel la bara. :)

Narcisa

Mesajde Narcisa » Joi Mai 16, 2019 4:53 pm

Narcisa este numele meu si sunt model de vieochat mai vechi lucrez in acest domeniu de foarte multi ani. Pasiunea si talentul meu este pictura pot spune chiar ca m-am nascut cu acest talent cel mai tare imi place sa pictez portrete si peisaje mi se pare fascinant ma relaxeaza foarte mult si imi da o stare de dispozite buna.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”