In cat timp ajunge cardul paxum?

Discuții intre modelele de videochat
Daciana

In cat timp ajunge cardul paxum?

Mesajde Daciana » Lun Feb 11, 2019 3:35 pm

Buna tuturor. Am facut cont pe paxum pentru retragerea banilor deoarece am citit pe mai multe forumuri ca aceasta metoda de plata este cea mai sigura si rapida. Insa au trecut in jur de vre-o doua saptamani iar cardul meu inca nu a ajuns,stie cineva in cat timp ajunge acest card? Multumesc frumos. :)

Rozaliax

Re: In cat timp ajunge cardul paxum?

Mesajde Rozaliax » Lun Feb 25, 2019 5:34 pm

Buna. Metoda de plata paxum o folosesc si eu si este una foarte buna si eficienta iar comisioanele sunt foarte mici. Cardul meu de paxum a ajuns dupa 10 zile, parerea mea este ca nu trebuie sa te panichezi sunt persoane care le-a ajuns si dupa 3 luni. De ajuns va ajunge sigur mai mult de 3 luni nu va intarzia sa apara.Eu am folosit express delivery aceata este o metoda de livrare rapida a cardului.

Vera

Re: In cat timp ajunge cardul paxum?

Mesajde Vera » Mar Feb 26, 2019 4:40 pm

Buna. Nu poate spune nimeni cu exactitate cand ajunge cardul paxum,la mine a cardul a ajuns dupa 2luni de la apicarea acestuie,am citit pe la diferite persoane ca a durat mai mult iar la altele mai putin asta depinde nu se stie.... ;)

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”