Ce functie detin membri vostri in viata de zi cu zi?

Discuții intre modelele de videochat
Oana

Ce functie detin membri vostri in viata de zi cu zi?

Mesajde Oana » Joi Mai 02, 2019 4:08 pm

Buna. Fetelor oare ati avut curiozitatea si indrazneala de a va intreba membri fideli pe care i detinti cu ce se ocupa de fapt in realitate? Eu am avut aceasta curiozitate si am am intrebat un mebru fidel care de fiecare data cand eram online el era nelipsit din camera mea si absout de fiecare data intra in privat pentru cateva ore bune doar pentru a povesti sau pentru diverse lucruri. Acest membru ma intreba cum e viata mea si cu ce alte lucruri ma ocup in afara de videochat acelasi lucru l am intrebat si eu din curiozitate iar el mi a spus ca este politician si detine mai multe afaceri. Acest discutie ma lasat masca si nu imi venea sa cred ce fel de statut social pot avea acestea. Majoritatea sunt oameni cu statul social foarte inalt si care detin foarte foarte...multi bani.

Cornelia

Re: Ce functie detin membri vostri in viata de zi cu zi?

Mesajde Cornelia » Mar Iun 18, 2019 9:30 pm

Buna. Nu cred ca aceste lucruri ar trebui sa va mire . Veti avea membri cu functi si principi diferite,membri de toate felurile. Pe parcursul carierei mele am intalnit oameni cu functi obijnuite dar am intalnit si cativa membri mai deosebiti as putea spune,membri precum Doctori,oameni de afaceri,etc..

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”