Care este povestea voastra?

Discuții intre modelele de videochat
Adelina

Care este povestea voastra?

Mesajde Adelina » Mie Mai 08, 2019 4:22 pm

Salutare tuturor. Cum v-ati apuct voi de videochat si cum a fost acea perioada pentru voi? Eu am intrat in acest domeniu in urma cu foarte mult timp tin minte ca a fost o perioada foarte grea pentru mine ne avand ceea ce imi trebuie. Aveam in laptop cu camera web foarte vechi de generatie 1 si mergea foarte greu abia ducea un singur site iar de decor nici nu mai vorbesc cu limba engleza eram total pe dinafara noroc cu google translate care mi-a fost de mare ajutor. Din primi banuti castigati am cumparat o camera web si un PC mai performant iar in pasi mici am reusit sa ma ridic la un nivel inalt. Pot spune ca in ziua de azi am reusit sa imi creez conditile necesare cu absolut tot ceea ce am nevoie si asta singura fara un alt sprijin decat bani castigati in videochat. In acest moment ma pot lauda cu sume impresionante dar pentru care am muncit foarte mut si nu mi-a fost deloc usor.

Carmen

Re: Care este povestea voastra?

Mesajde Carmen » Mar Iun 11, 2019 5:23 pm

Sallut. Imi este foarte greu sa vorbesc despre trecutul meu,pentru ca inainte de a deveni model am avut mai multe joburi dar nici unul care sa imi ofere o stabilitate financiara cat de cat ok. Primul meu job a fost la un supermarket la care am lucrat casier din care trebuiea sa patesc chirie,intretinere,etc.. Apoi pana la varsta de 30 de ani au mai urmat si altele iar o perioada de cativa ani am lucrat in Anglia acolo pot spune ca se castiga mult mai bine fata de salarile din Romania dar pentru ca vroiam tare mult sa ma reintorc in tara am ales sa lucrez in acest domeniu fiind singurul job din Romania care iti poti permite mai mult decat strictul necesar.

Înapoi la “Discuții Modele Videochat”