Site cu trafic special pentru baieti?

Discuții generale despre videochat
Felix

Site cu trafic special pentru baieti?

Mesajde Felix » Mar Mai 14, 2019 6:37 pm

Sallut. Care sunt site-urile cu cel mai mare trafic pentru modelele masculine? Exista un site special in care imi pot desfasura activitatea fara concurenta feminina? Pe site-urile pe care eu am intrat sunt foarte multe modele feminine, barbati foarte rar. Exista site-uri destinate special barbatilor model?

Cornelia

Re: Site cu trafic special pentru baieti?

Mesajde Cornelia » Mie Iun 19, 2019 6:17 pm

Buna Felix. Site-uri speciale concepute barbatilor nu cunosc si nici nu cred ca exista. Concurenta este foarte mare in randul modelelor feminine este
mult mai greu ca barbat sa reusesti sa ai succes dar nu imposibil. Cred ca ar trebui sa stai mai mult pe Chaturbate acolo sigur vei reusi sa strangi banuti care sa iti de satisfactie financiara. Succes

Narcisa

Re: Site cu trafic special pentru baieti?

Mesajde Narcisa » Mie Iul 24, 2019 3:42 pm

Buna. Primele sesiuni de videochat vor fi grele pentru oricine atat pentru baieti cat si pentru fete pentru ca indiferent pe ce site ai lucra va dura o lunga perioada de timp pana te vei integra si vei deveni cunoscut. Cu timpul vei incepe sa prinzi experienta iar castigurile vor fi mult mai mari. Iti doresc mult succes.

Înapoi la “Discuții Generale Videochat”